Ubytovanie v okolí

Dovoľte nám odporučiť Vám príjemné a dostupné ubytovanie u našich partnerov v blízkosti lyžiarského strediska SKI Opalisko.

HOTEL*** STRACHANOVKA

HOTEL*** STRACHANOVKA

Strachanovka Hotel sa nachádza na začiatku hojne navštevovanej Jánskej doliny, v malebnom kraji Liptov. Známy je svojimi krásami, termálnymi prameňmi a skvelými možnosťami celoročného využitia nielen na relax a oddych ale aj na lyžovanie, cykloturistiku a pod..

PRIVAT KAMILKA

PRIVAT KAMILKA

Privát Kamilka vás očarí svojou ideálnou polohou a prekrásnym výhladom na Vysoké Tatry. Príjemne budete prekvapení ľahkým prístupom k horám i k centru Liptovského Mikuláša. Velká záhrada s krbovým posedením, štýlovým a praktickým vybavením zvýši váš pocit.

CHATA JANKA

CHATA JANKA

Chata Janka sa nachádza v tichom prostredí Liptova v katastry obce Závažná Poruba. Ponúkame Vám obytovanie pre 8 osôb v troch izbách.

NOROVA CHATA

NOROVA CHATA

Chata sa nachádza v tichom prostredí Nízkych Tatier nad obcou Závažná Poruba priamo v lyžiarskom stredisku Opalisko, asi 40 m nad detskou zjazdovkou. V lete je prístup autom až ku chate, v zimnom období 280 m od parkoviska pešo po zjazdovke.

APARTMÁNY TANIA

APARTMÁNY TANIA

Apartmány Tania sa nachádzajú v tichej lokalite na okraji obce Závažná Poruba. Ponúkajú priestrannú záhradu s terasou a grilom, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a parkovanie na súkromnom parkovisku zdarma.

APART. PĚKNÁ VYHLÍDKA

APART. PĚKNÁ VYHLÍDKA

Ubytovanie je v apartmánoch a v izbách s kúpeľňou. Hostia majú k dispozícii veľkú spoločenskú miestnosť s krbom a terasu s grilom. Celková kapacita domu je 22 postelí.

CHATA OPALISKO

CHATA OPALISKO

Chata Opalisko sa nachádza v príjemnom prostredí okolitej prírody, pod vrchom Poludnica - Nízke Tatry, nad obcou Závažná Poruba.

U ŠTEFANA

U ŠTEFANA

Ubytovanie u Štefana (privát) ponúka ubytovanie v novom podkroví rodinného domu v pokojnej lokalite so samostatným vchodom v zadnej časti domu.

PENZION ZIVKA

PENZION ZIVKA

Penzión rodinného typu s výbornou kuchyňou sa nachádza na konci obce Závažná Poruba v rodisku významného slovenského básnika Milana Rúfusa a zároveň len 400m od lyžiarskeho strediska Ski Centrum Opalisko.

VILLA BETULA

VILLA BETULA

VILLA BETULA RESORT*** je prvým celoročným turistickým strediskom v srdci Liptova s rodinnou tradíciou a s najvyšším štandardom služieb.

Internetová stránka skiopalisko.sk používa súbory cookies na analýzu návštevnosti. Viac informácií o ochrane osobných údajov.